Co oferuję

 

PISZĘ TEKSTY

Przygotowuję teksty na strony internetowe, oferty handlowe i mailingi. Zabieram klientów w magiczną podróż, na końcu której czeka ich wymarzony produkt.

Jestem autorem kilku poradników, które wkrótce znajdziesz w sekcji e-booki i dzielę się wiedzą na blogu, który właśnie czytasz.

KREUJĘ

Tworzę nazwy firm, produktów, slogany reklamowe i wiele, wiele innych. Wierzę, że rozpoznawalna marka, to podstawa każdego udanego biznesu.

Bez względu na to, czy Twoja firma ma już zbudowaną pozycję na rynku, czy dopiero zaczyna podbijać internet, jest jeszcze wielu ludzi, którzy o niej nie słyszeli.

Najwyższa pora to zmienić!

PROWADZĘ KAMPANIE REKLAMOWE

Przygotowuję, optymalizuję i prowadzę zdywersyfikowane kampanie Facebook Ads.

Chętnie podpowiem Ci co zrobić, aby Twoją reklamę zobaczyły wyłącznie osoby najbardziej zainteresowane Twoim produktem lub usługą, Twoi obecni Klienci albo Klienci Twojej konkurencji.

Wiem w jaki sposób wyróżnić Twoją ofertę na tle innych firm  i jak, nawet z małego budżetu, wygenerować jak największe zyski.

DORADZAM

Pomagam moim Klientom w przygotowywaniu strategii marketingowych. Opowiadam o tym jak zamienić Klientów w wyznawców i dlaczego dzielenie się wiedzą jest skuteczniejsze, niż agresywna sprzedaż.

Współpracuję z freelancerami, przedsiębiorcami i małymi firmami, którzy trafiają na przeróżne trudności marketingowe. Oto kilka z nich:

  • mają zbyt mało Klientów i nie wiedzą w jaki sposób pozyskać nowych
  • chcą zwiększyć zyski z inwestycji w reklamę
  • zaczynają prowadzić biznes i nie wiedzą od czego zacząć

FOTOGRAFUJĘ

Wykonuję różnego rodzaju fotografię na zlecenie. Słowo pisane jest bardzo ważne w marketingu ale wzmocnione obrazem daje niepowtarzalne efekty. Mogę dla Ciebie wykonać fotografie produktów, modową i tak..robię też zdjęcia na ślubach 🙂

ROBIĘ FILMY

Co dzisiaj najbardziej przyciąga? Co praktycznie codziennie robimy wchodząc do sieci? Odpowiedz jest prosta; każdy z nas ogląda filmy. Dobrze zrealizowany film może być najskuteczniejszą metodą marketingu.